The Witcher (Netflix) | Polityka, magia i seks. Kto jest kim w tym świecie?00:31:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Wiedźmin to nie tylko przygody polującego na potwory Geralta. To również - a może przede wszystkim - bardzo złożony świat, gdzie wielką rolę odgrywają takie rzeczy jak seks, magia i rzecz jasna wielka polityka.

Ta ostatnia stanowi oczywiście tło dla wszystkich wydarzeń, ale także niezwykle mocno oddziału na cały wiedźmiński świat. Jest to gęsta sieć zależności, ludzkich ambicji i charakterów.

Jak jednak to wygląda w praktyce? Właśnie o tym rozmawiamy w tym materiale. Kto jest kim w politycznej układance w książkach Andrzeja Sapkowskiego i grach CD Projekt Red? Jak wyglądają te wszystkie zależności? Kto jest najsilniejszy? Kto ma najbardziej charyzmatycznego władcę? Dlaczego dochodzi do wojen i w końcu, jaką rolę w tym wszystkim odgrywa magia?

Zapraszamy. Jeśli zaś materiał się Wam podobał, to zostawcie jakiś znak swojej obecności. Dla nas malutkich graczy każdy lajk i subskrypcja to powód do mega radości ;]

#Wiedźmin #Witcher #WitcherNetflix

___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Teller of the Tales
https://www.youtube.com/watch?vi-Pg3
więcej

Komentarze