WIEDŹMIN (The Witcher) | Netflix znowu to robi, czyli zbliża się kolejna burza00:12:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Na horyzoncie już się błyska, a w oddali słychać grzmoty. Nie może być jednak inaczej, skoro słowiańskość i polskość Wiedźmina po raz kolejny są zagrożone. Tym razem poprzez czarnoskórego Coena, ale - hola, hola, cytując klasyka - kto wie, być może Netflix nie powiedział jeszcze w tym temacie ostatniego słowa.

Zresztą, ta legendarna już słowiańskość Wiedźmina to bardzo ciekawy temat. Bo chociaż sam Andrzej Sapkowski daje jasno do zrozumienia, że coś takiego nie istnieje, to grono obrońców naszych lokalnych wartości nadal czuwa na straży.

Dobra wiadomość jest z kolei taka, że Netflix zdecydował się na zmianę osławionych zbroi Nilfgaardu, co na pewno przypadnie spore grupie fanów do gustu ;] Co jeszcze? Zapraszamy do obejrzenia filmu.

#THEWITCHER #NETFLIX #WIEDŹMIN

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze