Serial Wiedźmin będzie porażką. Fani już wiedzą! (Netflix)00:15:30

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Czy Wiedźmin od Netflixa ma jeszcze szanse, by zapisać się złotymi zgłoskami w historii popkultury? Czy lepiej, gdyby w ogóle nie ujrzał światła dziennego, bo po prostu będzie taki zły?

Wiedźmińska społeczność wyrok już zdaje się wydała. Po raz pierwszy, kiedy okazało się, że istnieje możliwość, by Ciri nie była białą kobietą. Po raz drugi, w momencie, gdy Henry Cavill okazał się być zbyt mało słowiański jak na standardy fanów. No i w końcu po trzecie, gdy z planu zdjęciowego wyciekło zdjęcie rycerza Nilfgardu, którego zbroja dalece odbiegała od tego, co znamy chociażby z gier CD Projekt Red.

To ostatnie wydarzenie przelało zresztą czarę goryczy i już wiadomo, że netflixowy Wiedźmin będzie zły. Imperialistyczny zachód wziął na warsztat nasze narodowe dobro i tak spaprał robotę, że nie pozostanie nam nic innego, jak oglądać powtórki przygód Geralta, w którego wcielił się Michał Żebrowski.

Taaaak... mniej więcej tak wygląda dyskusja na ten temat w sieci. A jak to wygląda z naszej, a także Waszej perspektywy?

Zapraszamy do dyskusji ;]

#Witcher #Wiedźmin #Netflix

___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod - Aces High
https://www.youtube.com/watch?v=E6Ac9

Film znajduje się w katalogu: NA WIEDŹMIŃSKIM SZLAKU


więcej

Komentarze