WIEDŹMIN (The Witcher) | Co Netflix zepsuł i co musi poprawić przed drugim sezonem?00:15:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Powoli opada już kurz po pierwszym sezonie Wiedźmina i zaczyna się rozkręcać karuzela związana z kontynuacją serialu. Jak dobrze wiecie, recenzje były mieszane, ale nawet ci, którzy chwalili Netflix, zauważali, że Wiedźmin miał sporo różnych niedostatków (nie, czarnoskóra postać na ulicach Blaviken nie dyskwalifikuje produkcji).

Wszystkie te błędy i niedociągnięcia wyłapaliśmy także my i wyszedł z tego całkiem niezły zbiór rzeczy, które trzeba / należy / warto poprawić przed rozpoczęciem prac nad drugim sezonem. W niektórych miejscach chodzi o drobnostki, w innych o naprawdę istotne kwestie.

Co więc nasz drogi Netflix musi zrobić, by Wiedźmin 2 spotkał się z dużo cieplejszym odbiorem? W tym filmie przedstawiamy nasze uwagi, ale w ciemno zakładamy, że także i Wy macie mnóstwo rzeczy do wytknięcia. To oznacza, że widzimy się w komentarzach ;]

#THEWITCHER #NETFLIX #WIEDŹMIN

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze