Dokąd zmierzamy? Niemoralny świat show-biznesu01:02:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd, celebrytów i osób publicznych postanawia podzielić się ze światem swoimi sympatiami politycznymi. W tej kwestii w tyle nie pozostają również sportowcy. Świat sław to skarbnica inspiracji i wzorców szczególnie wśród młodych ludzi. Nie ulega więc wątpliwości, że jasna deklaracja polityczna idola może mieć wpływ na poglądy i wybory jego zwolenników.

W ciągu ostatnich lat dała o sobie znać przede wszystkim promocja środowisk LGBT+. Wpływ na to miały przede wszystkim gwiazdy młodego pokolenia, które jasno opowiedziały się po stronie tęczowych marszy i promocji lewicowo-liberalnego modelu kształcenia oraz wychowania w tym duchu młodzieży. Warto więc zadać pytanie, jaką rolę pełnią w życiu politycznym osoby publiczne ze świata muzyki, sportu i ogólnie pojętego show biznesu.

Jednym z tych, którzy głośno mówi o swoich poglądach politycznych jest Marcin Najman. Ten utalentowany zawodnik sztuk walki nie boi się zabrać głosu w ważnych kwestiach światopoglądowych. Sportowiec zdecydowanie opowiedział się po stronie startującego w ostatnich wyborach komitetu Konfederacji. Bokser nie waha się mówić także o tym, czym według niego jest, a czym nie jest szeroko pojęta normalność.

Co zatem jest normalne, a co zdecydowanie odstaje od normy w świecie gwiazd i showbiznesu? O tym już dziś w kolejnym odcinku z cyklu Dokąd Zmierzamy. Program poprowadzi Natalia Gackowska.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


więcej

Komentarze