Dokąd zmierzamy? Uczelniany terror czerwonych00:59:16

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Represje polityczne w opinii większości społeczeństwa są symbolem czasów słusznie minionych. Jednak, jak głosi powiedzenie - pozory mylą. Sprzeciw wobec politycznej poprawności może dzisiaj kosztować wiele, zwłaszcza jeśli dąży się do osiągnięcia wysokich celów w życiu. Szczególną opieką ze strony współczesnych politruków są otoczone uczelnie wyższe. Studenci o poglądach narodowych i patriotycznych muszą się mieć na baczności jeśli bronić swych przekonań.

Jednocześnie, takich problemów nie mają rozmaici działacze antyfaszystowscy, którzy cieszą się pełnym poparciem i parasolem ochronnym ze strony wykładowców i władz uczelni. Lewicowi studenci pożytkują też swój czas na donoszenie na swoich przeciwników politycznych w celu oczyszczenia uniwersytetów ze swoich adwersarzy.

O przyszłości uniwersytetów, ich postępującym upadku, ale także o drodze do odbicia wyższych uczelni przez prawicę już dziś w kolejnym odcinku z cyklu Dokąd zmierzamy?. Gościem Kamila Klimczaka będzie Mateusz Wesołowski z Towarzystwa Studentów Polskich.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


więcej

Komentarze