CZY ZAMROŻONA PUSZKA AQUARIUSA WYBUCHNIE PO OTWARICU? / SANGULI SALOU - OPIS KEMPINGU CZ. 1/Vlog 5300:17:40

zwiń opis video pokaż opis video
W tym odcinku pokazujemy Wam nasz poranek na największym z kempingów na jakich byliśmy - Sanguli Salou (https://www.sangulisalou.com/). Po przyjeździe byliśmy bardzo zmęczeni zwłaszcza, że poszliśmy dzień wcześniej na wieczorne występy (Vlog 52). Krzysiu dał nam pospać, spał całą noc. Po zakupach w sklepie Agnieszka wyciska sok z pomarańczy. Kupiliśmy zautomatyzowany ręczny wyciskacz do pomarańczy :) Agnieszka uwielbia świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Nadia rano zjadła melona i kakao. Agnieszka tłumaczy zasady jedzenia jajek :) Nadia jest specjalistką w rysowaniu oka. Pokazuje jeden ze swoich rysunków.

Agnieszka na obiad robi paele i opowiada o praniu na kempingu. Możecie zobaczyć z jakich składników jest stworzona nasza paela wg autorskiego przepisu Agnieszki. Zamiast owoców morza dodajemy kurczaka :) Pyszna jest ta paela. Niestety składniki do kupienia w Hiszpanii. Nie widzieliśmy tego w innych krajach. Ale może nie znaleźliśmy. Maciej ma problemy techniczne z komputerem i nie może podłączyć się do internetu. Obiad był przepyszny. Aż żałowaliśmy, że się tak szybko skończył.

Igor i Nadia wyjęli z zamrażalki zamrożoną puszkę aquariusa. Czy przy otwarciu zamrożona puszka wybuchnie ? (Krzysiu mocno płakał bo nie mógł zasnąć.)

Nadia chciała pokazać kemping z pokładu kolejki, która jeździ po całym kempingu. Niestety kolejka w tym dniu nie kursowała. Za to nasza kreatywna Nadia stwierdziła, że pokaże sklep z pamiątkami :)

Agnieszka i Maciej pokazują kemping. Jest ogromny. W tej części zobaczycie dwa z czterech basenów. Na kempingu jest wszystko. Boiska do gier, baseny, zjeżdżalnie, mini golf i wiele innych. Zapraszam do oglądania tego odcinka i czekamy na Wasze komentarze.

Data nagrania 22.06.2019


Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

Zaproponuj tłumaczenia naszych filmów:
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUC0ZmEWtZfBfDZrTxvz69EXg&tab2

Muzyka:
--------------------------------------------------------
Cheesecake
Song byIan Post
--------------------------------------------------------


#sangulisalou #hiszpania #przyczepa_kempingowa

Film znajduje się w katalogu: Hiszpania


więcej

Komentarze