Projekt NOD - Miasto budzi się feat. Marika, Stashka - Official Video00:03:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://soundline.biz/ProjektNodWarsoulExperience

Wytwórnia KOKA Beats prezentuje pierwszy klip promujący album Projektu NOD Warsoul Experience, teledysk został zrealizowany do utworu Miasto Budzi Się, w którym gościnnie pojawiają się Marika i Stashka. Premiera albumu już 5 czerwca.

Członkowie zespołu o utworze i swoim najnowszym klipie mówią następująco:

W utworze zawarty jest motyw pobudki, porannej podróży przez miasto, a także ogromnej potrzeby obcowania z jego mieszkańcami, którzy są motorem dla wyobraźni i działania. Porusza temat nieprzewidywalności tej aglomeracji, która kształtuje nas i ma ogromny wpływ na to, co robimy.

W klipie pragnęliśmy pokazać ducha miasta, z którego czerpaliśmy dźwięki do albumu, przedstawić codzienne sytuacje, które spotykają jego mieszkańców. To właśnie oni są pulsem tej aglomeracji, przyjmującymi różne oblicza, czyniącymi dobro i zło.

Singiel Miasto Budzi Się promuje album Warsoul Experience, który jest niesamowitą muzyczną podróżą przez miejską dżunglę. Artyści postanowili ujarzmić hałaśliwą stolicę tworząc elektroniczne kompozycje z odgłosów stołecznej metropolii. Jak to możliwe? O tym opowie film dokumentalny na DVD dołączonym do płyty. Prace nad wydawnictwem trwały ponad rok i rozpoczęły się jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu grupy -- Emoth, który ukazał się w maju 2011 roku. Podczas swych muzycznych podróży Projekt NOD ujarzmił m.in. dźwięki warszawskiego metra czy hałaśliwych ulic. Kompozycje tworzone przez zespół zyskały sympatię takich artystów jak: Wojciech Waglewski (Voo Voo), Marika & Stashka, Tomson (Afromental) czy w końcu Pezet i Małolat, których usłyszymy na Warsoul Experience.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/projektnod

https://www.facebook.com/KokaBeats

Album dostępny na empik.com i w serwisach z muzyką cyfrową:
http://soundline.biz/ProjektNodWarsoulExperience

Empik.com https://www.empik.com/warsoul-experience,p1218516369,ebooki-i-mp3-p
Plus Music https://plusmusic.pl/album/3929607/warsoul-experience
PlayTheMusic http://www.playthemusic.pl/mp3/album.html?albumId260957&artistId848416&tProjekt+Nod%2BWarsoul+Experience
Muzyka T-Mobile http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/album.htm?albumId589912

____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/KokaBeats

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze