Pezet - Lojalność? feat. Żaru (Sempu Remix)00:04:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://www.facebook.com/kokabeats
http://www.facebook.com/pezet81

Wytwórnia KOKA BEATS prezentuje teledysk do remixu utworu Lojalność?, którego autorem jest Sempu z ParExcellence, a gościnną zwrotkę dograł jego kompan z zespołu, Żaru. Klip promuje reedycję kultowego albumu Pezeta pt. Muzyka Rozrywkowa. Album wzbogacony zostanie o drugą płytę, na której znajdzie się aż 13 remixów! Płyta na rynku ukaże się już na początku lipca.

To prosty utwór mówiący o zatraceniu pewnych zasad na podstawie których się wychowywałem. W tekście mowa między innymi o tym, że cześć tych zasad to była straszna bzdura, twór młodocianych, niedoszłych lub przyszłych przestępców, a na pewno bezczelnych i bezkompromisowych chłopaczków z podwórka.
Jednak w tym wykształciły się zasady ważne, mądre i bardzo moralne, choć radykalne, według których staram się życ do dziś. Numer w prosty sposób porusza także kwestie tego, iż te ważne zasady okazują się być rownież często nieprzestrzegane i porusza to w jak bardzo zakłamanym, fałszywym świecie żyjemy. To dla mnie wciąż często bardzo aktualny tekst. Niestety. -- mówi Pezet.

Reedycja zawierać będzie drugą płytę z remixami, których autorami są: Sempu, Tasty Beatz, L PRO, Szogun i PLN.BETZ, a gościnne zwrotki dograli Wuzet, Flint i Żaru (ParExcellence)

Płytę promowały takie kultowe utwory jak:

Noc i Dzień http://www.youtube.com/watch?vGqMdZx0iCOY

Gdyby Miało Nie Być Jutra http://www.youtube.com/watch?vJp9qQH6Brqo

W 2007 roku Muzyka rozrywkowa dotarła do 5. miejsca listy OLiS w Polsce. Nagrania uzyskały także nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B.

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze