Złóżcie siebie Panu w ofierze00:04:54

zwiń opis video pokaż opis video
Z dnia na dzień wzrasta panowanie Mojego przeciwnika i jego moc rozciąga się w sercach i duszach. Gęsta ciemność zstąpiła właśnie na świat. Jest to ciemność uporczywego odrzucania Boga. Jest to ciemność grzechu popełnianego, usprawiedliwianego i już nie wyznawanego. Jest to ciemność rozwiązłości i nieczystości, ciemność niepohamowanego egoizmu i nienawiści, podziału i wojny. To ciemność utraty wiary i odstępstwa.
W kielichu Mojego Niepokalanego Serca zbieram również dziś całą boleść Mojego Syna Jezusa ponownie mistycznie przeżywającego krwawe godziny agonii. Nowym Getsemani dla Jezusa jest dziś widok Jego Kościoła, tak sprofanowanego i opustoszałego. Większa część jego Pasterzy zasypia w obojętności i letniości. Inni zaś powtarzają gest Judasza i zdradzają Jezusa z powodu pragnienia władzy i pieniędzy.
Smok nie posiada się z radości widząc wielkość swej zdobyczy, osiągniętej z pomocą czarnej Bestii oraz Bestii podobnej do baranka. W tych dniach diabeł rozszalał się przeciw wam wiedząc, że niewiele pozostaje mu czasu. Dlatego właśnie nadeszły dni Mojego wielkiego bólu.
Wielki jest Mój ból na widok Mego Syna Jezusa, wciąż pogardzanego i biczowanego w Jego Słowie odrzucanym z powodu pychy i rozszarpywanym przez ludzkie i racjonalistyczne interpretacje.
Wielki jest Mój ból, kiedy widzę, że Jezus prawdziwie obecny w Eucharystii jest coraz bardziej zapominany, porzucany, obrażany i deptany.
Wielki ból sprawia Mi widok Mojego Kościoła podzielonego, zdradzonego, obnażonego i ukrzyżowanego.
Boleję bardzo na widok Mojego Papieża. Chwieje się on pod ciężarem bardzo ciężkiego krzyża, a otacza go wielka obojętność ze strony Biskupów, Kapłanów i wiernych.
Wielki jest Mój ból z powodu coraz większej liczby Moich biednych dzieci kroczących drogą zła i grzechu, nałogu i nieczystości, egoizmu i nienawiści; z powodu wszystkich, którym grozi wielkie niebezpieczeństwo wiecznego zatracenia się w piekle.
Was, synów poświęconych Mojemu Niepokalanemu Sercu, pytam dziś o to, o co pytałam w tym miejscu troje Moich dzieci, którym się objawiłam: Łucję, Hiacyntę i Franciszka:
Czy chcecie na ołtarzu Mojego Niepokalanego Serca złożyć siebie Panu w ofierze dla zbawienia wszystkich Moich biednych dzieci grzeszników? Jeśli zechcecie przyjąć Moją prośbę, będziecie musieli zrobić to, o co was teraz proszę:
Modlić się więcej, odmawiając szczególnie Różaniec Święty;
Organizować częste godziny adoracji i wynagrodzenia eucharystycznego;
Przyjmować z miłością wszelkie cierpienia, które zsyła wam Pan;
Szerzyć odważnie Moje orędzia, które wam daję jako Niebieska Prorokini tych ostatnich czasów.
Gdybyście wiedzieli, jaka czeka was kara, jeśli zamkniecie drzwi waszych serc na zatrwożony głos waszej Niebieskiej Mamy! Boskie Serce Mojego Syna Jezusa powierzyło bowiem Mojemu Niepokalanemu Sercu ostatnią próbę doprowadzenia was do ocalenia.


#Gobbi

Film znajduje się w katalogu: Maryja wyjaśnia Apokalipsę


Komentarze