Indonezja - Morska Wyprawa Do Krainy Smoków z Komodo i Setek Rajskich Wysepek - Labuan Bajo - Rinca00:23:57

zwiń opis video pokaż opis video
Jak wygląda rejs małą lokalną łodzią pośród setek zielonych rajskich wysepek otoczonych piaszczystymi plażami, których pobliskie wody skrywają zupełnie inny świat tysięcy rybek, roślin i stworów znanych do tej porty jedynie teoretycznie? To wszystko odkryliśmy w Indonezji eksplorując okolice Parku Narodowego Komodo i rybackiego miasteczka Labuan Bajo na wyspie Flores. Okolica poza tym znana jest ze sławnych waranów/smoków z Komodo, które żyją na okolicznych wyspach.

W pierwszym odcinku relacji z Indonezji pokarzemy jak wyglądają pierwsze kroki w Indonezji, przeprawa w okolice Komodo, ogarnięcie wycieczki w miejscowości Labuan Bajo jak część niepowtarzalnej morskiej wyprawy. Naszym domem przez kolejnych kilka dni będzie łódka. Na której mieszkamy, jemy, śpimy i spędzamy większość dnia. Pokarzemy też odwiedzane na trasie ciekawe miejsce i lokalne atrakcje, świat podwodny jak i ten wystający ponad wodą. Wreszcie zajrzymy na wyspę Rinca by na własne oczy zobaczyć największe jaszczury na świecie, które są królami lasu w tamtych okolicach. Przy okazji zobaczycie miasteczko Labuan Bajo i jego niesamowity nocny rybny bazar.

Artykuł o Komodo
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter/single-post/2020/04/29/indonezja-park-narodowy-komodo

Kamera: GoPro Hero 6 Black
Dron: DJI Mavic AIr

Działam też na:
Facebook
https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Strona internetowa:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter

Strona naszych towarzyszy podróży:
https://snorkelaroundtheworld.com/

Dzięki, że tu jesteś. Jeżeli zainteresowały Cię prezentowane na kanale materiały lub dostarczyły Ci pomocnych informacji to zachęcam do Twojej reakcji. Każda drobna aktywność czy dobre słowo idące w świat przyda mi się bardziej, niż może Ci się to wydawać. Pozdrawiam, Maciej.
więcej

Komentarze