Indonezja - Morska Wyprawa Do Krainy Smoków z Komodo i Rajskich Wysepek (2) - Padar - Komodo00:18:17

zwiń opis video pokaż opis video
Jak wygląda rejs małą lokalną łodzią pośród zielonych rajskich wysepek otoczonych piaszczystymi plażami? Co dzieje się pod powierzchnią wody, gdzie skrywa się odmienny świat tysięcy rybek, roślin i stworów znanych do tej pory jedynie teoretycznie ? Jak wyglądają, gdzie żyją i co robią co dzień słynne warany z Komodo? Te i inne doświadczenia przybliżmy eksplorując okolice Parku Narodowego Komodo i rybackiego miasteczka Labuan Bajo na wyspie Flores. Indonezja.

Kontynuujemy morskie życie na łódce. Kolejny dzień przynosi nowe przygody. Odwiedzimy wyspę Padar znaną z niepowtarzalnych widoków na całą okolice Parku Narodowego Komodo. Następnie dotrzemy do głównej wyspy zwanej tak jak wszystko co w okolicy - Komodo, gdzie kolejny raz podglądniemy jak żyją tutejsze smoki.

Artykuł o Komodo
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter/single-post/2020/04/29/indonezja-park-narodowy-komodo

Kamera: GoPro Hero 6 Black
Dron: DJI Mavic AIr

Działam też na:
Facebook
https://www.facebook.com/PodrozezMaciejem/

Strona internetowa:
https://podrozezmaciejem.wixsite.com/enter

Strona naszych towarzyszy podróży:
https://snorkelaroundtheworld.com/

Dzięki, że tu jesteś. Jeżeli zainteresowały Cię prezentowane na kanale materiały lub dostarczyły Ci pomocnych informacji to zachęcam do Twojej reakcji. Każda drobna aktywność czy dobre słowo idące w świat przyda mi się bardziej, niż może Ci się to wydawać. Pozdrawiam, Maciej.

#indonesia #komodo #komododragon
więcej

Komentarze