Nowy premier z Pcimia? - Komentarz Konieczny!01:07:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wiele wskazuje na to, że prognozowana trzecia fala nie tylko dogłębnie pogrąży polską gospodarkę, ale również zmyje rząd Mateusza Morawieckiego. Po niej jednak ma nastąpić odwilż i kolejna dobra zmiana, bowiem na naszych oczach przygotowany jest grunt na podmianę premiera. Już teraz bukmacherzy przyjmują zakłady na to, kto zastąpi obecnego szefa rządu, a najmniej można zarobić stawiając na prezesa PKN Orlen, Daniela Obajtka, który na tę chwilę jest niemal pewnym kandydatem.

Doskonale było to widać na gali wręczenia nagrody Człowieka Wolności organizowanej w minionym tygodniu przez tygodnik Sieci. Laureatami poprzednich edycji byli m.in.: Andrzej Duda, Piotr Gliński, Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki, więc nie ma się co dziwić, że i tym razem nagroda trafiła do człowieka PiSu. Wśród licznych laudacji nadsyłanych w formie nagrań przygotowanych przez najwyższych oficjeli w państwie, najbardziej wylewna okazała się wypowiedź prezesa PiS. Jarosław Kaczyński nie tylko nazwał Daniela Obajtka prawdziwym polskim patriotą, który do tej pory wiele uczynił dla naszego kraju, ale też jeszcze uczyni dużo, dużo więcej, bo ma ogromne możliwości, niezwykłą determinację i to coś takiego, co daje Pan Bóg, a co trudno zdefiniować. Tą aurę, którą wokół siebie tworzy, bez której wielkie przedsięwzięcia są niemożliwe.

Tak więc można odnieść wrażenie, że Daniel Obajtek został namaszczony na premiera nie tylko przez prezesa PiS, ale i przez Boga, choć niektórzy sympatycy partii władzy mogą mieć problemy w rozróżnieniu tych dwóch bytów. Jarosław Kaczyński liczy jednak, że problemów w rozróżnieniu starej i nowej dobrej zmiany nie będą mieli wyborcy, którzy cały epidemiczny kryzys zrzucą na kark nieudolności rządu Mateusza Morawieckiego, a do czasu nowego rozdania zdążą zaufać już nowemu szefowi rządu.

Jak ta nowa dobra zmiana będzie zatem wyglądać? Ile rzeczywiście będzie w niej zapowiadanej wolności i własności? I czy będzie to jedynie wolność trwonienia pieniędzy podatników oraz własność pozostająca w rękach aparatu państwa? O tym już dziś w najnowszym programie z cyklu: Komentarz Konieczny. Serdecznie zapraszamy!

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Wesprzyj naszą pracę tradycyjnym przelewem bankowym na numer konta:
PL 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 [Kod BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK]
PayPal: KomentarzKonieczny@gmail.com lub https://paypal.me/korczarowski?locale.xpl_PL
Patronite: https://patronite.pl/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Komentarz Konieczny


więcej

Komentarze