Biden żąda Nowego Porządku Świata!01:01:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prezydent USA, Joe Biden w miniony poniedziałek, na kwartalnym spotkaniu dyrektorów generalnych Business Roundtable, powiedział, że czasy się zmieniają i nadchodzi nowy porządek świata. Te słowa poraziły wręcz wielu odbiorców, bowiem głowa najsilniejszego państwa na Ziemi potwierdziła, że NWO, przed którym od lat przestrzega wielu publicystów, staje się faktem! NWO, czyli z j. ang. New World Order jest terminem określającym świat, w którym władzę zakulisowo sprawuje zakonspirowana elita nie identyfikująca się z żadnym narodem, ani kulturą. Działania tych ludzi mają odpowiadać za większość kryzysów i konfliktów na naszej planecie, a ich celem jest dążenie do obalenia dotychczasowe systemu suwerennych państw, na rzecz globalnej społeczności poddawanej jednolitym procedurom, uczestniczącej w jednakowym systemie finansowym i wyznającej te same standardy.

Wszystko, co na przestrzeni ostatnich dwóch dekad miało wydźwięk globalny, miało prowadzić do swoistego resetu wartości dotychczasowego świata, który ma się odbudować na warunkach NWO. Pierwszy impuls nadający ramy owej teorii przyszedł 11 września 2001 r., kiedy to Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej wstrząsnęły zamachy, po których świat miał już nie być taki sam. Mówił o tym ówczesny prezydent USA, George W. Bush, który de facto powtórzył jedynie słowa swego ojca, Busha seniora, będącego pierwszym prezydentem USA używającym frazy o nowym porządku świata. W latach pierwszej wojny w Zatoce Perskiej światowe media zbagatelizowały to pojęcie, traktując je jako jedno z wielu mówiących o pokoju i międzynarodowej współpracy. Kiedy jednak new world order zaczął coraz częściej wybrzmiewać w ustach zachodnich liderów, komentatorzy polityczni zwrócili uwagę, że może to być plan o konkretnych ramach, w które wpisuje się szereg dotychczasowych działań.

Z biegiem lat wykrystalizowały się dwa nurty postrzegania NWO. Po jednej stronie barykady znajdują się media głównego nurtu stojące na straży twierdzenia, że użycie przed danego polityka takich słów stanowi kompletny przypadek co widzimy choćby dziś, kiedy wszystkie czołowe tytuły prasy, radia i telewizji przez cały tydzień zasypały Internet materiałami o niefortunnym doborze słów Joe Bidena. Zaś po drugiej stronie są ci, którzy zwracają uwagę na okoliczności wygłaszania takich słów. Mówią np., że 11 września był impulsem prowadzącym do zmian, ale dopiero światowa pandemia nowej choroby dała podatny grunt do zniszczenia dotychczasowych procedur i odbudowy świata w myśl Wielkiego Resetu, który obecnie ma miejsce, a po którym przyjdzie czas na Nowy Porządek Świata.

Nowy Porządek Świata - spiskowa praktyka dziejów, czy kompletny przypadek? Ciąg niefortunnych faktów, czy perfidny plan nieuchronnie prowadzący do gruntownej przebudowy znanych nam standardów władzy? A może niefortunność słów amerykańskiego prezydenta polega na swoistym wygadaniu się? Ewentualnie nadszedł już czas zmian, których nie ma co dłużej ukrywać? Czy po to właśnie przyleciał do Polski prezydent Joe Biden? Jaką rolę odgrywa tu nasz kraj i czego powinniśmy się spodziewać po zakończeniu działań wojennych na Ukrainie? O tym już dziś w programie Piotra Korczarowskiego opowie Artur Kalbarczyk, inwestor, biznesmen i komentator politycznych, od lat mieszkający w Ameryce Północnej.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


Komentarze