Urbex który okazał się koszmarem!00:08:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Zespół YouTube, Ghost Encounters Global Events, podczas eksploracji demoniczego kościoła w Skidbrooke, doświadcza przerażających zjawisk. Słyszą tajemnicze trzaski i nagrania wywołujące dreszcze. Czy to może być działalność demonów?

Kolejne nagranie pochodzi z nawiedzonego domu, gdzie kanał YouTube, Panic Attack: Scary Videos, dokumentuje aktywność poltergeistów. Trevor i Franklin prowadzą dochodzenie, które przeradza się w koszmar. Kiedy Trevor znika w tajemniczych okolicznościach, na nagraniu pojawia się inna, przerażająca wersja niego samego. Czy uda się go odnaleźć?

Kanał YouTube, Afterlife Encounters, próbuje nawiązać kontakt z duchem małej dziewczynki, która zamieszkuje strych. Korzystając z urządzenia Kinect, zespół rejestruje niepokojące obrazy, na których pojawia się duch, nie poruszając niczego. Czy to jedynie gra w chowanego, czy może ta mała dziewczynka duch kryje coś więcej?

Bracia Ouija decydują się zbadać nawiedzony dom, w którym słychać tajemnicze głosy i niewytłumaczalne uderzenia. Korzystając ze spirit boxa, próbują nawiązać kontakt z duchem. Jednak to, co usłyszą, przeraża ich do szpiku kości. Czy coś strasznego wydarzyło się w tym miejscu?

Na subreddit r/ChillsNarrator użytkownik Hunting-the-Haunted opublikował nagranie z porzuconego szpitala psychiatrycznego, w którym rzekomo słychać demoniczny głos. Dyskusja w komentarzach toczy się wokół autentyczności nagrania i znaczenia słów wypowiedzianych przez ten przerażający głos. Czy naprawdę słychać demona? Odkryj tajemnicę i wyraź swoje zdanie.

YouTuber FRANKO TV podejmuje się dochodzenia na cmentarzach na całym świecie i udaje mu się zarejestrować wyraźne nagranie ducha. Widzowie będą świadkami jednego z najbardziej przekonujących zjawisk paranormalnych. W trakcie swojego badania, Franko napotyka tajemniczą postać w kapturze, co prowadzi go do spekulacji na temat powiązania obu zdarzeń. Czy mężczyzna w kapturze jest członkiem kultu wzywającego duchy?

Strach w sieci to film, który przybliża widzom najstraszniejsze nagrania z internetu, kierując ich w świat nieznanych i upiornych zjawisk. Czy jesteś gotowy, by odkryć przerażające tajemnice i wpaść w sidła strachu?
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _
więcej

Komentarze