Felder K 690 S / K 700 S - uniwersalna pilarka tarczowa Cz. 200:15:30

zwiń opis video pokaż opis video
Przed nami druga część prezentacji pilarki formatowej Felder K690S na korpusie pilarki K700. W pilarce po prawej stronie od tarczy do przykładnicy można obrabiać elementy o szerokości 125cm. Przykładnica może być schowana pod blat dzięki czemu materiał może wystawać poza blat. Osłona tarczy jest dużych rozmiarów dzięki czemu praca jest bezpieczna nawet przy założonym podcinaku. Ramię osłony można zaprać z nad tarczy tnącej tak aby zrobić miejsce do cięcia niestandardowych elementów. Wewnątrz pilarki znajduje się agregat w całości wykonany z żeliwa, nie spawany. Regulacja agregatu na wysokość z wymuszanym precyzyjnym prowadzeniem liniowym i systemem Easy-glide do precyzyjnego pochyłu. Tarcza montowana jest na podwójnie łożyskowanym potężnym wale który napędzany jest silnikiem przemysłowym 7kW. Dzięki temu tarcza tnąca ma 4800 obrotów na min. Na agregacie zamontowany jest drugi silnik który napędza podcinak z prędkością 10000 obrotów na min. Blat po prawej stronie tarczy wykonany jest z żebrowanego żeliwa szarego.

Więcej informacji:
https://pl.felder-group.com/pl-pl/produkty/pilarki-stolowe-i-pilarki-formatowe/pilarka-formatowa-k-690-s.html#lightbox-content-8743

Katalog:
http://fms.felder-group.com/Kataloge/FG/Gesamtkatalog_2016/16FG-02-HC-POL-1/#38

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Film znajduje się w katalogu: Prezentacje


więcej

Komentarze