Dłuta stolarskie Narex Premium00:12:09

zwiń opis video pokaż opis video
https://dluta.pl/dluta-dla-stolarzy/narex-s/

Czas na nowe dłuta. Skorzystałem z okazji i zakupiłem dłuta firmy Narex premium na dluta.pl. Wybrałem komplet czterech dłut z załamanymi krawędziami przez co łatwo można operować w narożnikach i obrabiać powierzchnie połączeń na wczepy (np. jaskółczy ogon). Dłuta skośne lewe i prawe, Idealne do oczyszczania narożników, połączeń oraz prac w miejscach trudno dostępnych. Dłuto wygięte umożliwia skrawanie w takich miejscach, gdzie rękojeść przeszkadza, np. w szufladach. Dłuto kątowe idealne do oczyszczania narożników, połączeń oraz prac w miejscach trudno dostępnych. Dłuto żłobak, specyficzny przekrój poprzeczny dłuta pozwala na łatwiejsza penetrację drewna oraz pozwala na wykonanie wyżłobienia o szerokości równej szerokości dłuta. Dłuto gniazdowe, jest to bardzo grube dłuto do głębokiego dłutowania, wycinania otworów w połączeniach stolarskich i ciesielskich. Cyklina wklęsła / wypukła.

Pomóż i przetłumacz ten film: http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?c=UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg&tab=2

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Film znajduje się w katalogu: Prezentacje


Komentarze