Jak zrobić stół do frezarki górnowrzecionowej Makita RP 2301 FC00:18:23

zwiń opis video pokaż opis video
Duży i stabilny stół do frezarki górnowrzecionowej Makita RP 2301 FC, to wielkie ułatwienie w obrabianiu materiału. Frezarka jest przystosowana do montażu pod blatem. Po zamontowaniu frezarki bez problemu można ustawiać wysokość freza nad blatem. regulacja wysokości przebiega płynnie dzięki śrubie z gwintem metrycznym. wysokość ustawiamy przy użyciu wkrętarki. konstrukcja stołu zrobiona jest z drewna poklejona i poskręcana. Frezarka przymocowana jest do profili stalowych zamontowanych bezpośrednio do grubej pleksy (płyta z tworzywa sztucznego). dzięki takiemu połączeniu frezarka ani drgnie. Stół jest masywny i a praca jest bardzo stabilna.

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.


www.mebletwojegopomyslu.pl
www.facebook.com/mebletwojegopomyslu


Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

Film znajduje się w katalogu: Prezentacje


więcej

Komentarze