GRA O TRON 3 zasady w biznesie i miłości.00:04:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Ostatnio zatraciłam się w serialu Gra o tron. Dla niektórych z Was serial może okazać się zbyt brutalny, bohaterowie padają jak muchy, ale nie ma wątpliwości, że to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Dziś wykorzystamy go do analizy trzech zasad, które mogą być przydatne tak w prowadzeniu biznesu, jak i miłości. Zapraszam!

Więcej wartościowych treści znajdziesz na http://specbabka.pl
W kwestiach coachingowych zapraszam na porcję specjalistycznych artykułów: http://smart-coaching.pl/kategoria/co...

Zajrzyj też do SpecBabek na Facebook'a https://www.facebook.com/SpecBabka
Później zajrzyj do mnie: https://www.facebook.com/PingotKlaudia
Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) https://www.instagram.com/specbabka/

----WEBINARY: http://Webinar.SpecBabka.pl ----

----------------------------------------­---
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

----------------------------------------­---
Montaż i reżyseria: Agnieszka Waliszewska

Wykorzystano fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=c_vfltz4h_0
muzyka:

Komentarze