CZY JESTEŚ PRZEWIDYWALNY ?00:03:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: iWiesz
#psychologia #magia #matematyka

Spójrz na planszę. Zasada gdy jest bardzo prosta. Rozpoczynasz ją w polu z napisem START. Potem wykonujesz wskazaną przeze mnie liczbę ruchów. Możesz ruszać się w dowolną stronę - w prawo, w lewo a także w górę i w dół. Możesz powracać na pole, na którym już byłeś. Nie możesz poruszać się na skos. By ułatwić sobie zadanie, połóż palec na polu z napisem start.

To sztuczka w której przewiduję Twoje zachowanie. Kolejno wykonywane ruchy, to magia, której się nie spodziewasz. Zauważysz w niej odrobinę mentalizmu, sporo matematyki i zdrowego rozsądku. Matematyczne sztuczki jeszcze nigdy nie były tak blisko! Jeśli interesuje Cię temat sztuczek, chciałbyś zobaczyć ich więcej na kanale - koniecznie daj znać w komentarzu. Magię, którą widziałeś na własne oczy, mogę odczarować i wytłumaczyć w jednym z kolejnych odcinków iWiesz - zrobię to zaraz po przekroczeniu 100 tyś wyświetleń.

Obejrzyj z pozoru bardzo skomplikowany, matematyczny trik. Ta zagadka wgniecie Cię w fotel, bo to magia! Sztuczki magiczne, połączone ze specjalistyczną wiedzą, mogą zrobić cuda. Trik, który oglądasz przypomina grę planszową w której przeciwnik przewiduje Twoje ruchy. To z pewnością zaskakujący film. Sztuczka jest bardzo prosta i niesamowita!

Oglądasz, #iWiesz !

KONTAKT : piszesz@iwiesz.to

Jesteś ciekawy świata? Sprawdź iWiesz w social mediach:
Facebook: https://www.facebook.com/iwiesz/
Instagram: https://instagram.com/iwiesz/

Subskrybujesz, iWiesz więcej !

Film znajduje się w katalogu: iWiesz | WSZYSTKIE ODCINKI


Komentarze