Legenda wiecznie żywa. 5 lat po premierze Wiedźmina 300:21:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Kto by pomyślał, że Wiedźmin Dziki Gon ma już pięć lat? Gra ze stajni CD Projekt RED jest wciąż tak popularna, że postronny obserwator mógłby uznać, że jej premiera to kwestia kilku ostatnich miesięcy.

Trzecia część przygód Geralta całkowicie zmieniła rynek gier i miała wpływ nie tylko na to jak postrzegaliśmy wszystkie późniejsze produkcje, ale też była iskrą, która na nowo rozpaliła w nas miłość do świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Jaki był Wiedźmin Dziki Gon? Z czego go zapamiętaliśmy i co sprawiło, że gra stała się fenomenem na skalę światową, dostając się przy okazji na półkę najlepszych produkcji wszech czasów? W sentymentalną podróż do Velen, Novigradu i na Skelige zabiorą Was Grzegorz i Rafał ;]

#THEWITCHER #WIEDŹMIN #DZIKIGON
___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

Komentarze