Strategie motywacyjne Piramida Diltsa00:13:32

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
http://klaudiapingot.pl
Piramida Diltsa w kontekście zmiany osobistej, jak i zarządzania w firmie.
Klaudia Pingot - Trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka" oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet", autorka wielu programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, psychologii uważności oraz mowie ciała.

Intensywnie uprawia sport -- jest zwyciężczynią kilku maratonów pływackich oraz amatorką biegów długodystansowych. Bada zależności między osobowością a umiejętnością osiągania sukcesu. Podczas prowadzonych szkoleń, pracuje z uczestnikami przede wszystkim nad zmianą ich przekonań i postawy. Jej kursy cieszą się dużą popularnością, a ona niesłabnącą sympatią.

Obecnie Klaudia, wraz ze swoim zespołem tworzy firmę Smart Way oraz projekt Smart Coaching. Szkolenia i coachingi na wysokim poziomie za rozsądne pieniądze

Komentarze