Co się stanie w trakcie NAJBLIŻSZEJ MINUTY?00:03:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: iWiesz
#czas #świat #ciekawostki

Oglądasz #iWiesz !

Czas ciągle brnie do przodu i nic nie może go zatrzymać! W każdej chwili Twojego życia mają miejsce nieodwracalne zmiany we wszechświecie. Galaktyki, planety, gwiazdy - wszystko co znasz, ciągle się zmienia. Także Ty! W trakcie najbliższej minuty przemieścisz się względem słońca o 28km, weźmiesz określoną ilość oddechów, a Twoje serce przepompuje pewną ilość krwi.

Na świecie urodzi się 250 dzieci, a umrze około 150 osób. 97 osób przekroczy polską granicę - przyjedzie 35 cudzoziemców, wyjedzie 14 Polaków. Użytkownicy Tindera sparują się 18 000 razy!

I to zaledwie w trakcie jednej minuty! 60 sekund, to niewiele, ale w trakcie tak krótkiej chwili, na świecie dzieją się rzeczy, które sprawią, że złapiesz się za głowę!

Co się stanie w trakcie najbliższej minuty? Ile mandatów wystawi polska policja, jak wiele ścieków wyprodukujemy w naszym kraju oraz jak dużo zarobi Robert Lewandowski? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym odcinku iWiesz: Co się stanie w trakcie najbliższej minuty?

Jesteś ciekawy świata? Sprawdź iWiesz w social mediach:
Facebook: https://www.facebook.com/iwiesz/
Instagram: https://instagram.com/iwiesz/

Subskrybujesz, iWiesz więcej!

#60sekund #minutka #nauka #rozrywka #wydarzenia #siwatsiekreci #zegarek #wydarzenie #planeta #czasgoninas #ciekawostki #ciekawostka #nauka #ciekawostkadnia #fakty #wiedza #ciekawe #followme #rozwoj #rozwój #edukacja #szkola #szkoła #matura

Film znajduje się w katalogu: iWiesz | WSZYSTKIE ODCINKI


Komentarze