WIEDŹMIN (The Witcher) | Pierwsze reakcje. JEST DOBRZE!00:10:45

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Zwykli śmiertelnicy muszą czekać na premierę Wiedźmina do 20 grudnia, podczas gdy grupa szczęśliwców miała okazję, by obejrzeć kilka odcinków pierwszego sezonu. Wiele zdradzić nie mogli - wiadomo, embargo - ale wstępne wrażenia są dość jednoznaczne - Netflix odwalił kawał dobrej roboty. 

Co najbardziej rzuca się w oczy? Na co recenzenci zwrócili szczególną uwagę? Czego może spodziewać się widz, który musi jeszcze trochę poczekać na możliwość odpalenia telewizora i wgłębienia się w przygody Geralta? Właśnie to wszystko wzięliśmy na warsztat.

Dodatkowo odnosimy się do słów twórców i ich pomysłu na Wiedźmina, a także do wywiadu z samym mistrzem Andrzejem Sapkowskim, który jasno podkreślił moje książki nie są Biblią, można je interpretować i przetwarzać zgodnie z własnym pomysłem.

#THEWITCHER #NETFLIX #WIEDŹMIN

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze