WIEDŹMIN (The Witcher) | Wszystko co wiemy o drugim sezonie00:12:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Jedni krytykują, drudzy chwalą, ale jedno jest pewne - Wiedźmin ze stajni Netflixa nie przeszedł bez echa. Od premiery pierwszego sezonu minęło zaledwie kilkanaście dni, a już głośno spekuluje się o tym, co zobaczymy w drugim.

Na podstawie jakich tomów sagi / opowiadań będzie budowany kolejny sezon Wiedźmina? Kto znalazł się w jego obsadzie, a kto będzie odpowiadał za poszczególne odcinki? No i w końcu najważniejsze, kiedy będziemy mogli się spodziewać serialu na platformie? Właśnie o tym wszystkim rozmawiamy w nowym materiale.

Tu kreślimy dość ogólne ramy, ale możecie być spokojni, na temat tego, co nas czeka w drugim sezonie powstanie osobny, szczegółowy film, w którym rozbierzemy całość na nuty. To już jednak w nowym roku ;]

#THEWITCHER #NETFLIX #WIEDŹMIN

___________________________________________________________

Zapraszamy Was również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze