AXN FLASH TEAM, czyli jak zrobiliśmy dobro na 11. Półmaratonie Warszawskim00:02:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: MateuszJasinski
Wystartowaliśmy w największym półmaratonie w Polsce, a konkretniej w sercu mojej ukochanej Warszawy. Kropką nad i, a dla mnie najpiękniejszym elementem projektu był ostateczny cel, czyli akcja charytatywna, której efektów się nie spodziewałem. Tzn.: wiedziałem jaką siłę mają dobrzy ludzie, ale jeszcze chyba nie wierzyłem, że mogę tę siłę współtworzyć, żeby nie powiedzieć: kreować.

Relacja: http://trenerbiegania.pl/11-polmaraton-warszawski-FLASH

************

Dziękuję telewizji AXN za otwartość i pomoc w realizacji projektu.

************

Premiera The Flash 2 odbędzie się 21 kwietnia o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o 21:00 i 22:00.

************

FLASH Amerykański serial telewizyjny, spin-off serii Arrow, oparty na uniwersum wykreowanym przez DC Comics. Jego bohaterem jest Barry Allen/Flash, walczący z przestępczością superbohater, który posiada moc poruszania się z nadludzką prędkością. Barry Allen budzi się 9 miesięcy po tym, jak został trafiony przez piorun. Odkrywa, że z powodu wypadku zyskał możliwość poruszania się z prędkością błyskawicy. Dzięki nowej mocy i zaufanej ekipie Barry rozpoczyna walkę ze złem w Central City jako superbohater Flash.

Film znajduje się w katalogu: Relacje z biegów


więcej

Komentarze