Rozwój osobisty i piramida Maslowa (potężne połączenie). SAMODOSKONALENIE #samodoskonalenie #rozwój00:08:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Rafal_Szrajnert
Platforma z kursami https://bit.ly/326R4PK
Zapisz się na MOJĄ LISTĘ EMAIL https://bit.ly/3fs22pi
SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/YoutubeRafal
Pełny wpis: https://www.rafalszrajnert.pl/rozwoj-osobisty-i-piramida-maslowa/ ___________________________________________________Jeśli podobają Ci się moje filmy i chcesz więcej to subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCp3v4HZdCe_U1TBdjtrPnVQ?sub_confirmation1___________________________________________________Instagram: https://www.instagram.com/rafalszrajnert/ Facebook prywatny: https://www.facebook.com/rafalszrajnertFacebook firmowy: https://www.facebook.com/rafalszrajnertcoaching/___________________________________________________ Rozwój osobisty jest ważnym elementem osiągania sukcesów i bycia szczęśliwym. Nie każdy, kto się rozwijał, osiągnął sukces, ale wszyscy, którzy osiągnęli sukces, rozwijali się i wykonali ogromną pracę nad sobą. Rozwój osobisty to z jednej strony mój sposób na życie, ale równocześnie moja pasja i pomysł na życie.

Skąd się wzięło to zamiłowanie i pasja do rozwoju? Co mi daje rozwój osobisty i co Ty dzięki niemu możesz zyskać? Dlaczego nie możesz sobie pozwolić na brak rozwoju i potrzebujesz pracować nad sobą? Jak znajduję na niego czas, pomimo bogatego w różne aktywności życia i prowadzenia dwóch firm? W końcu, jak Ty możesz znaleźć swój pomysł na życie i sposób na życie? Rozwój osobisty jest procesem trwającym przez całe życie. To sposób na to, by człowiek mógł prawidłowo ocenić swoje umiejętności i cechy oraz był w stanie skutecznie wyznaczać swoje cele życiowe. Można w skrócie powiedzieć, że rozwój osobisty to dążenie do maksymalizacji ludzkiego potencjału.

Wczesny rozwój człowieka i jego pierwsze doświadczenia (nabywane w rodzinie, szkole, etc.) pomagają ukształtować go jako osobę dorosłą. Jednakże rozwoju osobistego nie należy przerywać, gdy jest się już dorosłym. Zawsze można nauczyć się nowych rzeczy, rozwinąć kolejne umiejętności oraz zwiększyć swoje osobiste możliwości.
więcej

Komentarze