Światowy Nowy Porządek - teoria spiskowa czy fakt?01:05:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Przez większość społeczeństwa osoby głoszące zagrożenie płynące ze strony osób, grup i prądów intelektualnych dążących do totalnej przebudowy naszego świata i rzeczywistości, zazwyczaj jest traktowana z politowaniem, jako teoria spiskowa czy co najmniej przesada. Jednak wydarzenia ostatnich dwóch lat i radykalne zmiany w życiu społecznym wskazują na to, że w owych teoriach spiskowych być może jest ziarno prawdy.

Niektórzy komentatorzy wskazują na pokrewieństwo kolejnych szalonych pomysłów radykalnych przekształceń obecnego porządku z ideologią marksistowską, która może poszczycić się wielkimi osiągnięciami w radykalnej przebudowie społecznej, ekonomicznej i politycznej, czego przykładem w XX wieku był Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. O ile wielu żołnierzy nowego porządku szermuje ideologią marksistowską to główni ideolodzy i orędownicy globalnej przebudowy odbiegają od wizji marksistowskiej, gdyż to najczęściej przedstawiciele finansjery tacy jak Klaus Schwab czy Bill Gates.

Czy znajdujemy się w centrum wielkiej rewolucji, kierowanej przez światowe kręgi finansowe i inne niejawne koterie? O tym w rozmowie z Magdaleną Ziętek-Wielomską.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


więcej

Komentarze