Jak sprawdzić kąt prosty 90 na pile formatowej00:08:52

zwiń opis video pokaż opis video
Bardzo prosty i szybki sposób aby sprawdzić kąt prosty, 90 stopni, na pile formatowej lub na pile ukosowej. Metodę można stosować zarówno na formatowce jak i na ukośnicy. Dzię ki temu będziemy mieli pewność, że materiał który obrabiamy będzie miał zachowane kąty proste. pamiętajcie, im dłuższy element tym większą mamy pewność. Kąt prosty można sprawdzić również za pomocą sufmiarki. wszystkie czynności wykonujemy tak samo, tylko zamiast łamać przecięty fragment, mierzymy sufmiarką początek i koniec. jeśli są równe to znaczy, że przykładnica jes ustawiona właściwie do tarczy tnącej. Jeśli jest rozbierzność między początkiem a końcem należy przestawić przykładnicę i czynności powtórzyć.


MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojego...
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPom...

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

Film znajduje się w katalogu: Krok po Kroku


więcej

Komentarze