Rząd czuwa, słucha, cenzuruje!01:08:56

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Rząd czuwa, słucha, cenzuruje!

Ostatnie lata przyniosły wielu elementów globalistycznego nowego światowego porządku. To nie tylko przemiany własnościowe, które obecnie obserwujemy, czy nowe dogmaty napędzające politykę wielkich firm i rządów, jak choćby walka o zdrowie, czy walka o klimat, których efektem będzie istotne pogorszenie jakości życia w dotychczas wysoko-rozwiniętych krajach tzw. Zachodu. Nowy ład na świecie nie może zapanować jednak bez wcielenia jeszcze jednego postulatu: totalnej inwigilacji obywateli i kontroli informacji funkcjonujących w obiegu. Cyfrowe korporacje dla celów komercyjnych inwigilację wdrożyły już dawno. Teraz chcą do nich dołączyć rządy. Oczywiście dla bezpieczeństwa nas wszystkich, kontroli porządku publicznego i walki z dezinformacją. Projekty zakładające nieograniczony dostęp do prywatnych wiadomości przesyłanych przez komunikatory społecznościowe pojawiły się również w polskim Sejmie.

Projekt inwigilacji Polaków pojawił się tuż po zakończeniu forum ekonomicznego w Davos, gdzie zawsze zbiera się śmietanka globalistów, a jednym z jego aktywnych uczestników był Andrzej Duda. Być może to tylko przypadek, ale zbieżność takich projektów z ideami globalistów, które zakładają, że mamy nic nie mieć i być szczęśliwi wydaje się nie być przypadkowa. Wszak osiągnięcie takiego celu wymaga eliminacji buntowników, którzy notorycznie zakłócają spokój kasty rządzących.

O nadchodzącej cenzurze, planach globalistów i powiązanych z nimi ustawach rządu PiS, a także o szansach oporu wobec agendy cyfrowego totalitaryzmu opowie w kolejnym programie z cyklu Dokąd Zmierzamy Piotr Szlachtowicz, dziennikarz z telewizji wRealu24.
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


Komentarze