Kaczyński odwraca kota ogonem00:43:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Aby utrzymać się u władzy stratedzy PiS zdecydowali się rozdrażnić dotychczasowych sojuszników. Najwyraźniej doszli do wniosku, że ani Stany Zjednoczone, ani Izrael nie będą gwarantem rządów tzw. Zjednoczonej Prawicy, jeśli skala niezadowolenia w narodzie przekroczy punkt krytyczny. Wyprowadzono więc atak w największą rozgłośnię, która mocno krytykuje rząd oraz podpisano nowelizację ustawy, która może zablokować roszczenia żydowskie. Dzięki temu pozycja czołowej stacji afirmującej opozycję została podkopana, a ciężki zarzut o budowie Polin został czasowo zwieszony. Czy to jednak przekona polskich konserwatystów do PiS?

Z pewnością wzrosną zewnętrzne naciski na nasz kraj. Politycy z USA już teraz mówią o możliwych sankcjach wobec Polski, natomiast Izrael wycofuje pracowników ambasady w Rzeczypospolitej zaznaczając jednocześnie, że polski ambasador też nie ma już po co wracać do Izraela.

Na działaniach PiS stracić może też rosnąca ostatnio w siłę Konfederacja. Wszak to głosy wyborców tej partii osłabiają pozycję rządu, który nie może się już cieszyć monopolem na patriotyzm. Posłowie Konfederacji nie chcą jednak opowiadać się po żadnej ze stron. Umywają ręce od głosowań i podkreślają, że to nie ich walka. Takie stanowisko budzi oburzenie zarówno na prawicy jak i lewicy. Zwolennicy i przeciwnicy PiSu prześcigają się w oskarżeniach konfederatów o zdradę i tchórzostwo. Zdarzają się też fizyczne ataki. Ostatnio doświadczył ich poseł Dobromir Sośnierz, który dziś w programie będzie gościem naszej nowej dziennikarki, Agnieszki Ciupińskiej.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


Komentarze