Media każą, Polak musi00:52:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nad biernością i niską świadomością społeczną obywateli Polski wylano już morza atramentu, więc temat pozornie jest już dobrze znany i opisany. Według środków masowego przekazu coś się zmienia: frekwencja wyborcza rośnie, zaangażowanie w różne akcje społeczne również, więc jesteśmy na dobrej drodze do budowy, używając liberalnej nowomowy społeczeństwa obywatelskiego. Tym bardziej, że przecież Polacy zdali egzamin ze społecznej dyscypliny, podczas ostatniego szaleństwa epidemicznego.

Tymczasem jednak, ostatnie lata pokazują faktyczne uwstecznienie Polaków, którzy nawet jeśli są społecznie aktywni, to posłusznie wykonują przykazy sączone przez polityków, celebrytów oraz inne osoby posługujące się środkami masowej dezinformacji. Począwszy od obrony dzików, drzew w Puszczy Białowieskiej, walki o trybunał, o którym mało kto wcześniej słyszał, przez różne nakładki na Facebooku, aż po walkę z globalnym ociepleniem klimatu, doszliśmy w końcu do momentu szczytowego, jakim najpierw była segregacja sanitarna, a obecnie jest to starannie wykreowany przez media odruch wsparcia dla Ukrainy.

Czy rzeczywiście jesteśmy w końcowej fazie planu, który ma uczynić z ludzi na całym świecie niewolników przekazów dnia? I czy w Polsce ma jeszcze szanse odrodzić się Naród? O tym w rozmowie Kamila Klimczaka z doktorem Janem Przybyłem.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


Komentarze