Podzielą Polaków na kategorie?01:01:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Wydawało się, że kryzys epidemiczny się kończy, jesteśmy na ostatniej prostej i za chwilę nadzywczajne środki z jakimi żyjemy od marca ubiegłego roku odejdą do historii. Ale jak się okazuje - statystyki zachorowań galopują na całym świecie, a nowy wariant, jaki wykryto w Republice Południowej Afryki zmienia sytuację, gdyż ma on być odporny na dotychczas stosowane środki zabezpieczające.

Od kilku miesięcy na Zachodzie Europy wprowadza się stopniowo rozwiązania wykluczające osoby, które nie okażą tzw. paszportu sanitarnego z życia społecznego: dostępu do miejsc publicznych, edukacji, a nawet miejsc pracy. Rządowy projekt zmian, który miałby wprowadzić takie zmiany w Polsce, wskutek protestów społecznych nie trafił pod obrady Sejmu, a w to miejsce swoje propozycje regulacji przedstawili posłowie Czesław Hoc i Paweł Rychlik.

A nowy wariant rodem z Czarnego Lądu zaowocował kolejnym pakietem ograniczeń w życiu społecznym. Czy stanie się też pretekstem do wprowadzenia dyktatury sanitarnej? O tym w kolejnym odcinku z cyklu Dokąd Zmierzamy?. Gościem Kamila Klimczaka będzie prof. Mirosław Piotrowski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

Film znajduje się w katalogu: Dokąd Zmierzamy


Komentarze